Vítáme Vás na stránkách TT&TB Senior Golf Tour.

TT&TB Senior Golf Tour je regionální nemistrovská soutěž určená hráčům a hráčkám seniorské kategorie.
Soutěž je organizována na vybraných hřištích regionu Čechy střed.

Soutěž TT&TB Senior Golf Tour pořádá TeeTime, a.s. ve spolupráci s kluby a provozovateli golfových hřišť.
Partneři tour:

TT&TB SENIOR GOLF TOUR 2019

Milé seniorky a senioři,

letos otevíráme druhou dekádu naší seniorské tour TT&TB Senior Golf Tour. Stejně jako v loni jsme v situaci, kdy počet hřišť, na kterých bychom chtěli nebo mohli hrát, přesahuje počet hracích termínů v sezóně.Přesto, že jsme se spolu s vedením ČSGA snažili omezit kolize termínů NST a naší tour, více již sezóna nafouknout nejde. Zůstává v platnosti naše dosavadní snaha uspořádat co nejvíc turnajů, naším hlavním hracím dnem je úterý a nehrajeme v týdnu, kdy je ve Středočeském kraji nominační turnaj ČSGA. Turnaje opět zahájíme na devíti-jamkových hřištích, ovšem nebudeme opakovat loňský pokus dvou souběžných turnajů.

Základní aranžmá turnajů zůstává zachováno, platí, že pokud to jde, snažíme se podmínky zlepšovat. Žebříčky se osvědčily a tak zůstanou beze změn. Všechny soutěže tedy budou vyhodnocovány jako devět nejlepších výsledků ze všech odehraných turnajů s tím, že žebříčky Trophy a Stableford budou součtové, a hodnoceni budou všichni hráči, kteří alespoň jedenkrát body získali. Žebříček Brutto bude sestaven jako průměr z devíti nejlepších výsledků v roce, hodnoceni tedy budou hráči, kteří odehráli 9 nebo více výsledků na rány.V letošním roce poprvé omezíme účast na hráče s hcp 36 a lepším.

Pohár regionů se v roce 2019 bude hrát 22.-23.října 2019 na hřišti Čeladná a nominaci provedeme po posledním turnaji základní části na Zbraslavi 1.10.2019.Počty hráčů v týmech zůstávají stejné, takže pozvánkudostane 1. -3. žena a 1.-6. muž průběžného žebříčku Trophy, dvě nejlepší ženy a tři nejlepší muži žebříčku Brutto, mimo těch, kteří byli nominováni dle předchozího pravidla a pokud budou mít odehráno alespoň 6 kol a vedoucí hráči žebříčků Stableford. Pokud někdo z nominovaných nominaci odmítne, případně bude nominován 2x, vybere náhradníky vedení soutěže z dalších hráčů s přihlédnutím k jejich postavení v žebříčcích Trophy a zejména Brutto.

Do letošní golfové sezóny Vám všem přeji krásnézážitky z Vaší golfové hry, pevné zdraví, a těším se, že se potkáme při turnajích TT&TB SGT 2018.

leden 2019Vladimír Bouček
 
Pohár regionů 2019vloženo: 27.10.2019 00:00:00

Letošní Pohár regionů se uskutečnil v krásném areálu Prosper Golf v Čeladné. Za krásného, slunečného počasí se hrálo na obou zdejších hřištích 22. a 23.10.2019.

Podle našich nominačních kritérií získali právo účasti Jana Krňanská, Iveta Uhrová, Natálie Redková, Zuzana Trunečková a Michaela Šimková do družstva žen, a Zdeněk Synáček, Otakar Maršálek, Zdeněk Bouček, Vlastimil Patoprstý, Martin Smrž, Vladimír Klečka, Otakar Korbička, Vladimír Fiala a Jan Schovánek do týmu mužů.

Z různých důvodů se omluvili Natálie Redková, Zdeněk Synáček, Zdeněk Bouček, Martin Smrž, Otakar Korbička a Jan Schovánek a tak bylo nutno pozvat další hráčky a hráče, kteří se umístili v popředí žebříčků Trophy a Brutto. Družstva doplnili Eva Schovánková a Hana Pšeničková a John Barcus, Petr Kratochvíl, Vladimír Frank, Karel Kubalík, Bedřich Bajer a Petr Hlista.

Ženy se od počátku usadily na čele výsledkového pořadí a to s náskokem udržely do konce a opět získaly Pohár regionů před družstvem Národní ST a Moravského regionu. Mužům se však příliš nedařilo a nakonec obsadili šesté místo. Pohár zůstal na rok Slezskému regionu, druhé místo patří Moravskému regionu I. a třetí byli muži NST. Podrobné výsledky zájemci najdou na webu ČGF v příloze turnaje z 22.10.2019.

Hráčkám gratuluji k vynikajícímu výsledku a všem účastníkům děkuji za reprezentaci regionu a věřím, že v příštím roce ženy pohár obhájí a mužům se povede mnohem lépe. Všem účastníkům naší tour TT&TB SGT děkuji za letošní sezónu, všem přeji co nejpříjemnější přečkání zimního období, pokud možno s golfem, a těším se na setkávání na turnajích dalšího ročníku naší seniorské tour v roce 2020.

Vladimír Bouček

Provozovatel portálu:
TeeTime SE
Na novině 1053/28
141 00 Praha 4 – Michle
IČ: 24236381; DIČ: CZ24236381
Kontakty:
Obchod a marketing
Radek Srb
Tel+420 602 121 089
e-Mail: radek.srb@teetime.cz
HOTLINE TeeTime SE
1.4.-31.10. Po-Ne 8.00 - 20.00
1.11.-31.3. Po-Ne 9.00 - 17.00
Telefon: +420 606 677 894
e-Mail: teetime@teetime.cz

© 2012 | Všechna práva vyhrazena