brýle  |  Aktuality  |  Kontakty  |  Přihlásit  |
Vítáme Vás na stránkách TT&TB Senior Golf Tour.

TT&TB Senior Golf Tour je regionální nemistrovská soutěž určená hráčům a hráčkám seniorské kategorie.
Soutěž je organizována na vybraných hřištích regionu Čechy střed.

Soutěž TT&TB Senior Golf Tour pořádá TeeTime, a.s. ve spolupráci s kluby a provozovateli golfových hřišť.
Partneři tour:

TT&TB SENIOR GOLF TOUR 2020

Milé seniorky a senioři,

vítám Vás do dalšího roku naší seniorské tour TT&TB Senior Golf Tour. Stejně jako v loni jsme v situaci, kdy počet hřišť, na kterých bychom chtěli nebo mohli hrát, přesahuje počet hracích termínů v sezóně.Přesto, že jsme se spolu s vedením ČSGA snažili omezit kolize termínů NST a naší tour, více již sezóna nafouknout nejde. Zůstává v platnosti naše dosavadní snaha uspořádat co nejvíc turnajů, naším hlavním hracím dnem je úterý a nehrajeme v týdnu, kdy je ve Středočeském kraji nominační turnaj ČSGA a mistrovství na rány. Turnaje opět zahájíme na devíti-jamkových hřištích.

Základní aranžmá turnajů zůstává zachováno, platí, že pokud to jde, snažíme se podmínky zlepšovat. Žebříčky se osvědčily a tak zůstanou beze změn. Všechny soutěže tedy budou vyhodnocovány jako devět nejlepších výsledků ze všech odehraných turnajů s tím, že žebříčky Trophy a Stableford budou součtové, a hodnoceni budou všichni hráči, kteří alespoň jedenkrát body získali. Žebříček Brutto bude sestaven jako průměr z devíti nejlepších výsledků v roce, hodnoceni tedy budou hráči, kteří odehráli 9 nebo více výsledků na rány.

Pohár regionů se v roce 2019 bude hrát 12.-13.října 2020 na hřišti ve Svachově Lhotce u Českého Krumlova a nominaci provedeme po turnaji základní části na Molitorově22.9.2020.Počty hráčů v týmech zatím zůstávají stejné, takže pozvánkudostane 1. -3. žena a 1.-6. muž průběžného žebříčku Trophy, dvě nejlepší ženy a tři nejlepší muži žebříčku Brutto, mimo těch, kteří byli nominováni dle předchozího pravidla a pokud budou mít odehráno alespoň 6 kol, a vedoucí hráči žebříčků Stableford. Pokud někdo z nominovaných nominaci odmítne, případně bude nominován 2x, vybere náhradníky vedení soutěže z dalších hráčů s přihlédnutím k jejich postavení v žebříčcích Trophy a zejména Brutto.

Do letošní golfové sezóny Vám všem přeji krásnézážitky z Vaší golfové hry, pevné zdraví, a těším se, že se potkáme při turnajích TT&TB SGT 2020.

leden 2020Vladimír Bouček
 


Provozovatel portálu:
TeeTime SE
Na novině 1053/28
141 00 Praha 4 – Michle
IČ: 24236381; DIČ: CZ24236381
Kontakty:
Obchod a marketing
Radek Srb
Tel+420 602 121 089
e-Mail: radek.srb@teetime.cz
HOTLINE TeeTime SE
1.4.-31.10. Po-Ne 8.00 - 20.00
1.11.-31.3. Po-Ne 9.00 - 17.00
Telefon: +420 606 677 894
e-Mail: teetime@teetime.cz

©jpsk 2019, design: Welldone | Všechna práva vyhrazena

ZRUŠENÍ FINÁLOVÉHO TURNAJE

Milé seniorky, vážení senioři,

bohužel máme letošní sezónu poznamenanou pandemií víc, než bychom chtĕli. Vzhledem k omezením, které jsou obsaženy v Usnesení vlády č 996, není možné uspořádat finálový turnaj za letošní sezónu v podzimním termínu. Turnaj neruším, ale posunuji na začátek příští sezóny. V tuto chvíli jsem domluven se Mstĕticemi na úterý 6. dubna 2021. Samozřejmĕ nemůžu předpovĕdĕt vývoj pandemie, ani reakci vlády, ale zatím tato dohoda platí.

Blahopřeji všem vítĕzům jednotlivých kategorií, tj. Janĕ Krňanské a Tomášovi Kotkovi za kategorie „Trophy“ a „Brutto“, a Natálii Redkové a Václavu Školoutovi za kategorii „Stableford“.

Přeji Vám všem, aby se Vám koronavir obloukem vyhnul, využívejte každou možnost ke hře, a sejdeme se v příští sezónĕ, která snad nebude tak poznamenaná jako ta letošní.
 

Vladimír Bouček, ředitel tour

close